Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Зробили Україну чистою!


    20 квітня 2013 року у рамках проекту «Зробимо Україну чистою» була проведена третя всеукраїнська акція!  100 тисяч волонтерів  у більше ніж 300 населених пунктах прибирали країну! Було зібрано: 1209.73 куб.м  ПЕТ-пляшок, 606.368 куб.м скла, 7282,769 куб.м іншого сміття.

    «Зробимо Україну чистою!» – це громадська ініціатива, заснована заради здійснення мети важливої для багатьох людей, і яка діє на принципах співпраці, некомерційності і неполітичності. Мета проекту – не просто прибрати зелені зони від сміття, а змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити і піклуватися про довкілля.

    Одним з партнерів акції є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України». Свій вклад зробив і Київський міський осередок «НОСУ» у складі первинних осередків ДГО ДСО «Плай» та СО «Відрада», долучившись до прибирання Маріїнського парку, що розташований між вулицею Михайла Грушевського і Парковою дорогою. Було зібрано біля 20 пакетів сміття, ємністю в 60л. Також скаути посадили декілька дерев на території «Парку Слави» разом з прем’єр-міністром України Миколою Яновичем  Азаровим та його командою.

   Скаути приємно та корисно провели цей чудовий день та радісно відправилися на здійснення нових досягнень.

 

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft