Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

"Ми творимо щастя своїми руками!" - КШ 2013


 

З 8 по 12 травня відбулася, мабуть, найочікуваніша подія для кожного скаута, Всеукраїнський збір-похід «Козацькими шляхами», який цього року став вже ХХІІІ!

«Ми творимо щастя своїми руками» - саме творчості був присвячений цьогорічний традиційний Всеукраїнський збір-похід дитячих та юнацьких молодіжних організацій «Козацькими шляхами».

Свою мандрівку юнацтво розпочало з урочистої лінійки пам’яті, присвяченої 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у парку «Перемога» біля кургану «Безсмертя».

Збір-похід зібрав понад тисячу учасників,  об’єднаних бажанням проявити свої творчі здібності, вдосконалити свої таланти та навчитися чомусь новому. Організатори заходу доклали максимум зусиль для того, щоб задовольнити інтереси кожного, і наймолодшого, і найстаршого учасника. Творчі майстерні: гончарство, кераміка, ковальство, декупаж та ще багато чого цікавого дозволили дітям спробувати себе у незвичній для багатьох справі. Звісно, не обійшлося і без більш активних та екстремальних  локацій: каяки, скеледром, скай-парк, туристичні перешкоди тощо.

Цьогоріч на збір-похід завітав міністр освіти і науки Дмитро Табачник, який високо оцінив рівень організації та проведення збору-походу. У своєму вітальному слові він сказав «В Україні та світі скаутський рух має давню історію, яка налічує понад сотню років. Таким давнім є і символ скаутів лілея, що є своєрідною стрілкою компасу, яка вказує правильний шлях у житті — до дружби, братерства та взаємодопомоги. А девіз нагадує, що кожен скаут, а сьогодні — і кожен учасник збору, повинен бути готовий розумом і тілом долати труднощі та допомагати іншим. Тож бажаю кожному учасникові збору йти лише правильним шляхом, пам`ятати Скаутський Закон і у будь-яких ситуаціях завжди «бути напоготові»!»                           

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft