Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

ІІІ збір-похід "Родовід"


   26 травня відбувся ІІІ традиційний сімейний збір-похід "Родовід"! Вже третій рік поспіль наприкінці травня плаївські родини збираються разом, щоб весело провести час разом. 

    Цього року місцем заходу став парк Дружби народів. Сонячним недільним днем більше тридцяти родин, дорослі і зовсім маленькі, прийшли до парку, готові до активного відпочинку. Інструктори об′єднання "Плай" підготували для родин динамічну станційну гру, де кожна команда могла проявити свою уважність, спритність та творчість. Команди працювали згуртовано, усіляко підтримували один одного, а до виконання завдань підходили з посмішкою. І батьки. і діти впоралися із завданнями, а команда-переможець отримала не лише оплиски усіх родин, а й приємний приз на згадку.

    Вдосталь набігавшись, на учасників збору чекав смачний обід, гарячі сосиски, свіжі овочі, смачні солодощі - додали сил усім для продовження розваг. Під час обіду родини ще більше познайомилися одна з одною, батьки каталися на велосипедах з дітьми, відпочивали в тіньку, спілкувалися один з одним.

    Та організатори підготували ще розваги для родин, запропонувавши усім прожити одиин уявний день із табору "Пригодницьке літо". Родини заново перемішалися, щоб об′єднавшись в 3 гурти, кожен з яких, як і в справжньому таборі, отримав свого керівника, який у всьому підтримува свій гурт і допомагав йому. Команди виявляли неабияку кмітливість і азарт, крок за кроком проживаючи день "Пригодницького літа": робили зарядку, грали в ігри, співали в "душі", готували презентації та ще багато чого цікавого. Одже кожен зміг відчувати хоч ненадовго прекрасну атмосферу , яка щодня панує в наметовому містечку "Пригодницьке літо"!

     Ось так по-сімейному пройшов ІІІ збір-похід "Родовід". Усі плаєвці з нетерпінням чекають на наступний збір-похід, щоб знову зустрітися родинами. Та незабаром на нас усіх чекає наше "Пригодницьке літо", де завжди раді давнім друзям та новим дівчатам та хлопцям. Тож до зустрічі у "Пригодницькому літі"! http://www.scoutplai.org/index.php?p=zahody&id=44<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft