Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Ювілейне літо “Пригодницького літа»


     П’ять літ скаутське об’єднання “Плай» дарує дітям відпочинок, сповнений яскравими враженнями і незабутніми емоціями у наметовому містечку «Пригодницьке літо». Цього року за підтримки благодійної фундації «Відкриті серця України» на березі річки Десна, у мальовничому лісі Чернігівщини відбулася зміна «Згадати все». Протягом чотирнадцяти днів діти і дорослі пригадували найкращі моменти п’яти років існування табору «Пригодницьке літо».

     Об’єднавшись у дві групи “Діти-шпигуни» та «Загін особливого призначення» діти вчилися бути командами, підтримувати один одного, навчалися та вдосконалювали навички самообслуговування. Щодня усі могли навчатися скаутським спеціальностям: вчилися розпалювати різні типи вогнищ на спеціальності «Костровий», вдосконалювали свою фізичну підготовку на спеціальностях «Спортсмен» та «Плавець», докладали зусилля та творчість, щоб навчитись смачно та вправно готувати в поході на спеціальності «Кулінар», розвивали свої музичні навики на спеціальності «Музикант», мали можливість глибше пізнати різноманітність світу природи на спеціальності «Знавець лісу», а також змогли вдосконалити свої навички та навчитися вправно зав’язувати вузли на спеціальності «Майстер вузла» тощо.

     Не обійшлося й без творчих майстер-класів від скаут-лідерів. Цього літа наші майстер-класи були пов’язані з символами України і мали назву «Символи Батьківщини – руками дитини», таку назву має захід, який буде організовувати об’єднання «Плай» до дня Державного Прапора. Всі мешканці наметового містечка мали змогу зробити поробки своїми руками до виставки «Синьо-жовта Україна», яка буде проходити біля КМДА 23 серпня.

     Цікавинкою нашої ювілейної зміни став тренінг «Я - відкрите серце» від Ніни Гаєвської, представника Благодійної фундації «Відкриті серця України». Учасники тренінгу мали змогу ще раз переконатися, як важливо кожну справу робити з відкритим та щирим серцем.   

     Звісно, більш досвідчені скаути чекали весь рік, щоб спробувати себе у складанні вимог до звань природи. В наметовому містечку «Пригодницьке літо» їм випала така можливість і скаути мали можливість спробувати себе у званнях природи «Філін» та «Пантера».

      Але в нашому скаутському таборі є місце не лише навчанню, а й приємним розвагам. Протягом зміни ми згадали і й найяскравіші таборові дні за п’ять років: диско 80х, вечір у стилі Індії, пригоди інопланетян, економічна та нічна гра, туристський похід та багато чого іншого.

    Ми вдячні всім організаторам та учасникам ювілейної зміни «Згадати все». Окрема подяка за підтримку та допомогу у проведенні наметового містечка «Пригодницьке літо - 2013» висловлюємо Благодійній фундації «Відкриті серця України»

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft