Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

15 Плаївський день народження


7 вересня 213 року Скаутському об’єднанню «Плай» (КМО НОСУ) виповнилося 15 років!

     Цю визначну дату святкувати вирішили у найближчому колі, родинному колі плаївців. А вирушили святкувати до Замку Родомисль, що знаходиться на Житомирщині.

    «Замок Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю.  У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером. Душею «Замку Радомисль» є Музей української домашньої ікони, який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В ньому представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція «Душа України» є найчисленішою християнською експозицією в Україні, а сам музей – найбільшим музеєм ікон у Східній Європі.

     Це величне місце якнайкраще підійшло для святкування скаутського дня народження. Цікава екскурсія музеєм не залишила нікого байдужим, змусивши замислитися над нашим духовним розвитком, над тими добрими справами, які скаути несуть в цей світ. Дізнавшись більше про історію свого краю, про різнобарвність українського побуту, ми збагатилися новими знаннями і відчуттями.

      Неймовірно прекрасні краєвиди, сонячний день, свіже повітря створювали надихаючу атмосферу для деяких традиційних моментів плаївського дня народження. На мальовничому острові відбулася посвята в скаути і плаївська родина поповнилася новими скаутами. Минулий скаутський рік був яскравим, насиченим подіями, труднощами і радощами. Тож в урочистий день скаут-майстри відзначили нагородою «Едельвейс» тих, хто докладав більше за інших зусиль у роботі з патрулями та гуртами, хто радо витрачав свій вільний час, допомагаючи іншим, передавав свій досвід і усіляко підтримував скаутське об’єднання «Плай». Також нагороду «Плай» отримали ті, хто з року і рік продовжує свою активну діяльність в об’єднанні. І, звісно, нові звання отримали ті скаути, які ступили в своєму розвитку на нову ступінь.

     Та жодний день народження не буде справжнім без смачного торту. Тож очікуваним завершенням урочистих моментів став солодкий стіл, де кожен почастував смачним тортом та соком. Такою радісною миттю день добігав кінця.

     Але навіть дорога додому була святковою. Протягом нашого шляху ми читали ті побажання, які законсервували в банці плаївці 3 роки тому. Було приємно слухати щирі слова і радуватися тому, що більшість побажань справдилися. Тож ми вирішили продовжити традицію і кожен написав побажання Плаю на 20річчя, яке ми впевнені, ми будемо святкувати в такому ж чудовому колі друзів та рідних.

     А це 15річчя залишиться в наших серцях та спогадах яскравими посмішками, сльозами радості та вдячності, глибокими думками над вічним, сонячним днем, який ми провели разом. Разом з «Плаєм»!<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft