Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

Наші Карпатські пригоди!


     Вже промайнули осінні канікули. Так само швидко пролетіли і наші «Карпатські пригоди», але вражень залишилось, мабуть, на все життя.

     Та про все по порядку. 25 жовтня 25 плаївців відправилися на пошуки пригод до Карпат. Вже у потязі було відчутно, що всі учасники готові не лише до нових пригод, а й до підкорення нових вершин. 26 жовтня, вже на вокзалі  у Івано-Франківську, до нас приєдналися, ще троє учасників табору, які прибули з інших міст України. І вже в повному складі ми відправилися до місця нашого відпочинку, а саме до дитячого спортивно-оздоровчого табору «Петрос», який знаходиться у селищі Татарів, Івано-Франківської області. Як завжди привітні Карпати зустріли нас не лише мальовничими краєвидами, неймовірно чистим повітрям, а й надзвичайно гарною погодою, яка протрималася увесь наш відпочинок. Перші два дні у таборі перебували лише плаївці. І як справжні скаути, ми встигли дуже багато. Побували на двох пішохідних екскурсія у горах. Помилувалися краєвидами околиць Татарова і, звісно, встигли пограти в давно знайомі та улюблені ігри, а також організувати та провести інтелектуальний турнір «Про все й для всіх».

                Вже  в понеділок, коли до табору приїхали й інші учасники, ми долучилися до загальної програми. Протягом наступних п’яти днів наша програма була шалено насиченою та цікавою. Кожного дня ми відвідували нову екскурсію. Відвідали спортивну базу у місті Ворохта, на якій тренуються спортсмени, що займаються таким зимовим видом спорту, як стрибки з трампліну, та мали змогу покататися на підйомнику біля трампліну. А також відвідали комплекс «Кирманич», де мешкає багато різних тварин, мали змогу за ними поспостерігати, погодувати, а деяких навіть погладити. Наступного дня ми відвідали місто Яремче, зокрема підкорили стежки Довбуша та дізнатися, чим саме Довбуш прославився. Також відвідали надзвичайної краси водоспад у місті.

     На третій день нас радо зустрічало місто відоме у всьому світі – Буковель. Місто надзвичайної краси та надзвичайно великої кількості підйомників і спускових трас. Ми підняли на одному з найвищих підйомників та завітали на оглядову площадку, з якої було видно найвищі гори Карпат та славнозвісну Говерлу. Також приємним сюрпризом стала зустріч з гуцулом, який зіграв нам на трембіті. Величезний та потужний музичний інструмент, який заворожує та дивує водночас. Наступного дня ми проїхали більше 150 км, щоб потрапити до відомого не лише в Україні, а й світі музею писанки. Спочатку нас вразив зовнішній вигляд музею. Невелика його частина зроблена у вигляді величезної писанки. А всередині ми побачили сотні експонатів писанок різних часів та з різних регіонів України. Завершило наше коло екскурсій вже знайомим місто Яремче, в якому ми відвідали Карпатський національний природничий парк. Спочатку нам провели невеличку екскурсію в музей, якому розповідали про тваринний і рослинний світ Карпат, познайомили з особливостями і традиціями жителів Карпат, а також розповіли про різні туристичні маршрути, які прокладені через Карпатські гори. Екскурсію завершив цікавий фільм, який розповідав історію від створення самих гір та заселення території людьми до розвитку Карпат і по сьогодення.

                Щодня нашу пізнавальну екскурсійну програму доповнювали заходи, які проводилися у таборі. Щодня у нас були і нові змагання, і різноманітні вечірки. Ми побували і піратами, які шукали скарби по справжній піратській карті. Були ковбоями, навчилися стріляти з луків та побували на ковбойській вечірці. Мали змогу відчути себе справжніми чаклунами під час вечору магії, який був присвячений Хелловіну. Закриттям нашого табору став запальний диско вечір у стилі 70-тих.

                Можна ще довго розповідати про багато різних пригод, які ми знаходили кожного дня, та, як кажуть - «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Кожен плаївський табір, або табір, в якому відпочивають плаївці , завжди яскравий, цікавий, сповнений пригод, а головне нових друзів та вражень. Тому сподіваємося, що кожен з вас стане учасником нових майбутніх Плаївських пригод!

 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft