Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

"Не забувай про Крути"


1 лютого 2015 року скаути КМО "НОСУ" взяли участь у поїздці до залізничної станції «Крути» для вшанування памяті героїв, загиблих там 29 січня 1918 року. Таку акцію ще з початку 2000-х організовує 75 юнацький курінь ім. Героїв бою під Крутами Київського осередку скаутської організації "Пласт" в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії "Памятай про Крути". ( kyiv.plast.org.ua i кампанії kruty.org.ua.)


Легендарний пяти годинний бій  між 4-тисячною більшовицькою армією Михаїла Муравйова та загоном непідготовлених, погано екіпірованих та дуже юних київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Ця подія славиться тим, що молоді юні українці показали приклад героїзму, патріотизму та незвичайної любові до своєї Батьківщини.

   
Участь у заходах вшанування взяли приблизно біля ста пластунів з Києва та Житомира і представники СО "Плай" Київського міського осередку ВМГО «Національна Організація Скаутів України». Після урочистого вшанування та дуже пізнавальної цікавої екскурсії біля станції «Крути» усі охочі взяли участь у пластовій тереновій грі з пейнтболом. Кожен міг потренуватись у стрільбі зі зброї, позмагатись у воєнній грі, перевірити свої знання щодо бою під Крутами та пограти й пейнтбол. Всі цікаво та з користю провели день та дізнались для себе дуже багато про перебіг цієї події.

Такі заходи є дуже актуальними у наш нелегкий час та заставляють кожного задуматись про такі важливі речі як любов до власної Батьківщини та важливість вистражданої роками української державності. Дякуємо усім організаторам та учасникам заходу.<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft