Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Події

День Роздумів: три Скаутські принципи.


     22 лютого  завжди дуже важливий день для кожного Скаута.  В цей день народився засновник Скаутингу Баден Пауел і саме в цей день Скаути в усьому Світі замислюються над своїм Скаутським життям. 

Готуючись до дня роздумів Скаутське обєднання «Плай» вирішило присвятити його Трьом Скаутским принципам, а саме вірності перед Богом, обовязку перед іншими і перед собою.

Замислитися над першим принципом, вірність перед Богом, нам допоміг Отець Ігор із загону Іллі Муромця. Зустріч відбулася на території  Храмів преподобного Агапита Печерського та святителя Луки Кримського. Дуже цікава історія про покровителів Храмів, дуже затишне місце і душевні розмови на різні теми.

     Перше про що ми поговорили усі разом  - Любов. Так, саме про любов! Бо саме з неї усе починається. «Що таке любов?» - саме з таким питанням звернувся до нас Отець Ігор. В роздумах, ми прийшли до остаточно сформованої думки, любов – це бажання зробити когось і себе щасливим, а головне це вміти жертвувати собою, заради любові, улюбленої справи,  у нашому випадку  Скаутингу.  А чи усвідомлюєш ти, на що здатен, заради свого патрулю, обєднання? Ти взяв на себе обовязок! Проголосив Скаутську Обіцянку, на твоїй шиї Галстук! Отож ти відчув любов до Скаутської справи! Але цього, нажаль, замало. Чи готовий ти пожертвувати власним вихідним днем, часом чи врешті решт звільнитися від лінощів і присвятити своє життя Скаутингу, спільній діяльності, тому, щоб зробити Світ кращим? Поміркуй! На що здатен ти? Коли ти в останнє був на заході і чого зажадав навчитися чи зробити?

     Другою частинкою нашого Дня Роздумів стала екскурсія по Храмам, ми поговорили про правила поведінки і дотримання 10 Заповідей Закону Божого, які так тісно пересікаються зі Скаутським Законом.

     Третя частина дня продовжилася на задньому дворику Храму. Було розпалено вогнище, Отець Ігор готував самовар на вугіллях, пригостив нас млинцями, ми принесли з собою солодощі. Такого смачного чаю і млинців  ми давно не смакували.  Ми спілкувалися, ставили один одному питання і насолоджувалися товариством одне одного.  День промайнув дуже швидко і зібравшись в загальне коло ми поговорили про принцип вірності та обовязку перед іншими та собою. Скаут, памятай, що все починається з тебе! Від тебе залежить майбутнє! Від тебе залежить теперішнє! Будь чесним, будь вірним і почни з себе і нехай весь Світ стане кращим!

Фото з Дня Роздумів тут<< Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft