Головна Події Скаутинг Плай Проекти Галерея Очима дітей Контакти
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Плаевская семья
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Нашi партнери

 

 

 

 

Проекти

Проект літнього оздоровлення Наметове містечко "Пригодницьке літо"


 Мета:  відпочинок дітей, популяризація та залучення до скаутського руху, отримання нових знань та навичок, можливість проходження та здачі нових спеціальностей, проходження випробувань «Звання природи».

Час реалізації: липень.

 

 Скаутська організація "Плай" з 2001 року проводить скаутські літні наметові табори. Організатори табору мають значний досвід у проведенні літніх наметових таборів, пройшли навчання у Школі комендантів наметових таборів, заступників з програмного забезпечення та керівників дитячих груп.

Специфікою нашого табору є різновікові групи дітей. Під час зміни діти беруть приклад зі старших дітей та скаутів в групі, а також вчаться виховувати менших та допомагати керівникам з ними.

 

  У 2001 році скаутська організація «Плай» організовує свій перший наметовий табір під назвою «Печера рисі». Табір був розташований на березі річки Південний Буг на Вінниччині, Немировського району. Роки роботи табору -  2001-2003 рр., 2006-2007 рр.

2008 рік «Пригодницьке літо» - проведення однієї зміни літнього наметового табору у с. Стави Кагарлицього р-н. Київської обл. Відпочинок та оздоровлення дітей різного віку.

2010 рік «Пригодницьке літо» - проведення однієї зміни літнього наметового табору у АР «Крим», Чорноморський р-н., с. Міжводне. Відпочинок та оздоровлення дітей різного віку.

2011 рік «Пригодницьке літо» - проведення двох змін літнього наметового табору на території бази «Соколівський бір» у с. Соколівка  Козелецького р-н. Чернігівської обл. Відпочинок та оздоровлення дітей різного віку.

2012 рік «Пригодницьке літо» - проведення  двох змін літнього наметового табору на території бази «Соколівський бір» у с. Соколівка  Козелецького р-н. Чернігівської обл. Відпочинок та оздоровлення дітей різного віку.

2013 рік «Пригодницьке літо» - проведення однієї зміни літнього наметового табору у с. Сорокошичі Козелецького р-н. Чернігівської обл. Зміна проводилася для скаутів з 16 років, метою якої було навчити її учасників навичкам виживання в будь-яких умовах.

2013 рік "Осінні пригоди" - проведення однієї зміни у Карпатах, с. Татарів.

2014 рік "Синевирські легенди" - проведення весняної зміни на Закарпатті, с. Синевирське озеро, Міжгірський район.

2014 рік "Пригодницьке літо" -  проведення  зміни літнього наметового містечка на території бази «Соколівський бір» у с. Соколівка  Козелецького р-н. Чернігівської обл. Відпочинок для дітей різного віку.

Про те, як пройшли дві зміни ЛНТ "Пригодницьке літо", ви можете прочитати у розділі "Події" нашого сайту.

 

 
 << Назад

Copyright © 2011. Скаутська організація "ПЛАЙ". Всі права захищені.
При використанні матеріалів з сайту www.scoutplai.org посилання обов’язкове.
Создание сайта :: LiteSoft